Musliinist lapid
Musliinist lapikesed on väga pehmed ja õrnad beebi naha vastas. Sobivad hästi näiteks toidu tagasiheite, mustade käte või nohuse nina pühkimiseks. Samuti ka majapidamislappideks või kasutamiseks köögipaberi asemel.
Materjal: 100% puuvill
Suurus: u 30*30 cm, komplektis on 2 mustrilist ja üks valge lapp.
Käsitööna heegeldatud näopuhastuslapid, korduvkasutatavad, võib pesta pesumasinas. 8 tk komplektis.
Materjal 100% puuvill.
7,23 €
Käsitööna õmmeldud lipukett, mis muudab iga suvepeo lõbusamaks ning on ka vahva sisustuselement lastetoas.
Lipuketis on 15 lipukest ja kogupikkus on u.3,5 meetrit, lipukeste kõrgus u.15-16 cm.
Lipuketti on võimalik tellida ka endale sobivates toonides ja pikkuses, ning lippudele saab lisada nime või sõnumi (lisades igale lipule ühe tähe). Lisainfo info@linnupesa.ee
Helkiv aplikatsioon ei asenda helkurit, kuid parandab selle kandja nähtavust ja turvalisust! Pildi suurus u. 5cm.
Aplikatsiooni saab kinnitada lapse riietele või kotile triikraua abil.
Musliinist beebitekk on väga pehme ja õrn beebi naha vastas. Tekk on hingav ja sobib tekiks, mähkimisaluseks, imetamis- või vankrikattena.
Musliinist beebitekk on ka praktiline ja armas katsikukingitus!
Materjal: 100% puuvill
Suurus: u 90*90 cm
Käsitööna õmmeldud lipukett, mis on armas sisustuselement lastetoas või vahva peodekoratsioon.
Lipukett koosneb 15 lipust kõrgusega 14-15 cm. Lippudega osa pikkus on u. 2.6 meetrit ja lisaks mõlemas otsas 100cm paela sidumiseks.
Lipuketti on võimalik tellida ka endale sobivates toonides ja pikkuses, ning lippudele saab lisada nime või sõnumi (lisades igale lipule ühe tähe). Lisainfo info@linnupesa.ee