Müügitingimused


Üldtingimused

Müügitingimused kehtivad Linnupesa.ee lasteriiete e-poe klientide (edaspidi Ostja) ja Linnupesa.ee omaniku Linnupesa OÜ (edaspidi Müüja) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

Müüja jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja hinnakirja ühepoolselt muuta oma tegevuse efektiivsuse, konkurentsivõimelisuse või kaupade sortimendi täiendamise eesmärgil. Tingimuste ja hinnakirja muudatused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist veebilehel www.linnupesa.ee.
Linnupesa.ee e-poes tellimust vormistades ning ettemaksu sooritades, kinnitab Ostja, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

Kõikidele toodetele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib originaalarve. Palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning järgida vastavaid instruktsioone. Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.


Kauba info

Linnupesa.ee e-poe kaubavalik sisaldab ka outlet kaupa. Need on eelmiste hooaegade kaubad, mis on jäänud ladudesse ja poodidesse seisma. Kõik riided on uued, enamik riietest on originaalpakendites, kuid on ka sellist kaupa, millel on tootja sildid katki lõiganud, kuna nende tootjate poliitika ei luba müüa siltidega kaupa väljaspool esinduskauplusi. Viimasel juhul on kauba tutvustuse juures sellekohane märge. 


Müügitehingu hind

Linnupesa.ee e-poes müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes ilma transpordikuluta ning sisaldavad käibemaksu 20%.
Transpordi hind kuvatakse kliendile ostukorvis pärast kohaletoimetamisviisi valikut. Transpordi hind sõltub valitud kättetoimetamise viisist.

Tellimuse tasumisel saab Ostja valida omale sobiva makseviisi. Müügileping loetakse sõlmituks, st tellimuse täitmist alustatakse, kui kogu arve summa on laekunud Linnupesa OÜ arvelduskontole, kui pole kokkulepitud teisiti. 
 

Tarneaeg

Tellimus postitatakse esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale makse laekumist vastavalt Ostja valitud transpordiviisile. Kui tooteinfos on märgitud pikem tarneaeg, siis postitatakse kaubad esimesel võimalusel.


Tellimuse tühistamine ja kauba tagastamine

Müüjal on õigus tellimus tühistada, kui ettemaksuarve summa ei ole laekunud Linnupesa OÜ pangakontole 3 päeva jooksul alates tellimuse vormistamisest. 

Kliendil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, originaalpakendis, originaalarvega ning kõigi markeeringutega. Taganemisavaldus peab olema saadetud Linnupesa OÜ-le kirjalikult aadressil  info@linnupesa.ee või kasutades otselinki SIIT. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, millelt toimus selle laekumine. Kauba saatekulu ja tagastamise kulu tagastamisele ei kuulu. Kauba vahetamisega kaasnevad transpordikulud jäävad Ostja kanda. Tagastamisel peab toode olema markeeritud saatja ja saaja kontaktandmetega.

Juhul, kui tellitud kaup on defektne, ostab Müüja kauba tagasi vastavalt kauba eest tasutud väärtusele. Ostja teavitab defektse kauba saamisest Linnupesa e-poodi viivitamatult, saates vastavasisulise e-kirja aadressile info@linnupesa.ee.

Müüjal on õigus tellimuse alusel müügitehingust taganeda juhul, kui tellitud kauba varud on laost otsa saanud. Müüja informeerib Tellijat nimetatud juhtumist esimesel võimalusel e-kirja teel. Juhul, kui Tellija on tasunud müügitehingu hinna ja Müüjal ei ole võimalik tellimust täita, kuna soovitud kaupa laos ei ole, tagastab Müüja  tellimuse eest tasutud summa hiljemalt 2 tööpäeva jooksul Tellija arvelduskontole.


Muud tingimused


Müüja kasutab Ostja esitatud informatsiooni ainult Ostja ostutellimuse täitmiseks. Müüja  ei avalda ostude sooritamise käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a seadusega ettenähtud juhtudel.Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad Ostja ja Müüja Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. 

[profiler]
Memory usage: real: 16515072, emalloc: 16186928
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem