Hall meriinopluus naistele

Kaubamärk: Malfini
Hind: 39,64 €
29,73 €
* Suurus

Kogus: - +

100% meriinovillast särk. 

Meriinovill on antibakteriaalne, hoiab niiskuse nahast eemal ja keha alati soojas. Särk on kitsa lõikega ja 40 kraadiga masinas pestav.

Võimalik tellida kõiki suurusi XS-2XL, tarneaeg kuni 2 nädalat. Tellimiseks kirjuta info@linnupesa.ee

Sarnased tooted

Pehme ja mugav naiste särk, millele on siiditrükiga lisatud pilt. Siiditrükk on väga vastupidav kandmisele ja pesemisele. 

Disainitud ja trükitud Eestis. 

5,29 € (60%)
13,21 €

Mugav õhuke puuvillast hommikumantel naistele.

Mantlile on võimalik lisada nimi, kiri, logo või pilt. Koos pildi lisamisega on hommikumantli hind alates 22€. Samuti võimalik tellida teisi värve, suurusi. Hulgitellimustel soodsamad hinnad! Lisainfo info@linnupesa.ee

Materjal: 100% puuvill, 180 g/m²

22,73 €

Mugav õhuke 3/4 varrukatega satiinmantel. 

Materjal: 95% polüester, 5% elastaan, 95 g/m²

22,73 €

Pehmed ja mõnusad ruudulised pidžaamapüksid sobvad suurepäraselt nii magamiseks, koduriieteks kui ka armsate jõuluteemaliste perepiltide ühiseks riietumisstiiliks. Meie valikust leiad ruudulisi pükse beebidele, suurematele lastele, naistele ja meestele. 

Materjal: 100% puuvill

16,00 €

Tugevam vihmakeep kaitseb sind märjakssaamise eest ka suuremas vihmasajus. Keep on ühes universaalses suuruses (128 x 98 cm), mis mahub ka õueriiete peale.

7,62 €