Kohaletoimetamine

Tellitud kauba kättesaamiseks on järgnevad võimalused:

Smartpost automaat -  Pakk saadetakse Sinu valitud Smartposti automaati, saatmiskulu on 2,90€. Sina valid paki saamiseks sobiva pakiautomaadi, pakiautomaatide asukohad leiad siit. Kui pakk on soovitud pakiautomaati jõudnud, saadetakse Sulle telefonile SMS uksekoodiga.

Omniva postkontor – Sulle saadetakse pakk tähitult elukohajärgsesse postkontorisse. Paki saatmiskulu on 3,70€. Teate paki saabumise kohta edastab Eesti Post SMS-i teel.

Post24 automaat – Sulle saadetakse pakk valitud post24 automaati, saatmiskulu on 2,90€. Sobiva Post24 automaadi saad valida siit.

ELS kuller – Kuller toimetab paki valitud aadressile kahe tööpäeva jooksul peale postitamist. Kulleriga saatmise tasu on 4,60€. Tellimus toimetatakse Tellijale kätte üle Eesti E-R kella 8.00st - 20.00ni. Paki saajale helistatakse ette ning lepitakse kokku sobiv aeg paki kättetoimetamiseks. Juhul, kui ELS kulleril ei ole võimalik pakki üle anda paki saajale, viiakse pakk lähimase postkontorisse ning Ostja peab selle sealt ise ära tooma.

Tulen ise järele - Linnupesa esindaja võtab peale makse laekumist Sinuga ühendust, et kokku leppida kauba kättesaamise aeg ja koht. Üldiselt saab kauba kätte Linnupesa laost A.Adamsoni 24 õhtuti alates 18.00. Kuna pidevalt laos kedagi kohal ei ole, siis ilma eelnevalt kokku leppimata ei ole meil võimalik kaupa kätte anda. 

[profiler]
Memory usage: real: 16515072, emalloc: 16157888
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem